Strojové učení

Využijte schopnost počítačových systémů učit se ze souvislostí ukrytých v datech. Strojové učení pohání internetové vyhledávače, chrání mailboxy před spamem nebo pomáhá se strojovými překlady textů. Zapojte i vy umělou inteligenci do vašeho vítězného týmu.

Co je to strojové učení

Strojové učení se zabývá přesně tím, co říká jeho název, tedy vývojem umělé inteligence, která se dokáže učit z dat a přizpůsobovat se změnám. Umělou inteligenci představují na počítači běžící algoritmy, které se jsou schopné rozhodovat nebo dokonce předpovídat budoucí vývoj na základě vstupních dat.

Strojové učení – schéma Gauss Algorithmic

K čemu slouží

Výsledky strojového učení využíváme nevědomky každý den. Je mozkem internetových vyhledávačů, antispamových filtrů chránících mailové schránky a stojí za většinou operací na světových finančních trzích. Uplatnění nacházejí všude tam, kde je potřeba přijímat rychlá, na datech založená rozhodnutí nebo předpovídat pravděpodobný budoucí vývoj. Zeptejte se nás jak může strojové učení pomoci právě vám.

Prediktivní analytika

Nahlédněte do budoucnosti a odhalte nové příležitosti dříve než konkurence. Předpovězte možné varianty vývoje trhu, identifikujte potenciální rizika a budoucí příležitosti.

Analýza velkých dat

Začněte dělat správná rozhodnutí založená na informacích ukrytých ve vašich datech. Pochopte chování zákazníků, skryté vlastnosti trhů nebo odhalte rizikové faktory pro vaše podnikání.

Jak postupujeme

  1. Definujeme úkol a ujasníme si otázky, na které hledáme odpovědi – přesný popis řešeného úkolu, zkoumaných hodnot, vstupních dat a cílů projektu.
  2. Shromáždíme a kultivujeme data – zajistíme dostupnost všech potřebných dat a převedeme je do vhodného strojově zpracovatelného formátu.
  3. Navrhneme vhodné algoritmy a začneme je učit – využijeme statistické metody a umělou inteligenci k nalezení vzorů, souvislostí a užitečných informací v datech.
  4. Aplikujeme algoritmy v praxi – naučené algoritmy řeší v reálném čase a na základě vstupních dat definované úkoly. Zároveň se na nových datech učí a přizpůsobují se změně podmínek (Zpětná vazba).

Zašlete nám poptávku

Kontaktní formulář
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*
Anglicky