Novinky

 • Gauss Algorithmic uspěl v prestižním Kickstart Accelerator

  20. července 2018 | TISKOVÁ ZPRÁVA: Brněnská společnost Gauss Algorithmic uspěla v akcelerátoru Kickstart v Curychu. Při květnové návštěvě ImpactHubu v největším švýcarském městě zaujala svým řešením datové integrace pro finanční sektor a retail, které umožňuje propojení online a offline dat a jejich realtime zpracování s využitím umělé inteligence.

 • Vyšla nová verze SODAT Protection & Analytics využívající AI Gauss Algorithmic

  24. května 2018 | Naše partnerská společnost SODAT uvolnila novou verzi svého produktu Protection & Analytics 2.0, který se zaměřuje na monitoring přístupů k citlivým datům firem. Firmy mohou pomocí tohoto nástroje sledovat, kdo má k citlivým údajům přístup, i to kudy a kam firmu opouštějí. K automatizaci zpracování dat a vyhodnocování anomálií v chování uživatelů i zařízení využívá umělou inteligenci z laboratoří Gauss Algorithmic. Kromě Sodatu a Gaussu na vývoji spolupracovali také UX specialisté a frontend vývojáři z digitální agentury Cognito.

 • Startuje druhé kolo Elevator Lab, to první vyhrál Gauss Algorithmic

  30. dubna 2018 | V květnu odstartuje druhé kolo největšího fintech akceleračního programu ve střední a východní Evropě pod názvem Elevator Lab, který pořádá skupina Raiffeisen Bank International (RBI).

 • Naše umělá inteligence pomáhá firmám včas rozpoznat bezpečnostní rizika

  6. března 2018 | Společnost SODAT přichází s novinkou pro bezpečnostní monitoring a analýzu. Nová verze SODAT Analytics přináší několik novinek, které rozšiřují možnosti monitoringu a chování uživatelů na firemních zařízeních, což posiluje bezpečnost a ochranu dat v celé firmě. Mozkem systému je umělá inteligence pro detekci kybernetických hrozeb z laboratoře výzkumníků a vývojářů Gauss Algorithmic. Uživatelské prostředí a design dodala digitální agentura Cognito.CZ, která rovněž patří do skupiny MindForge.

 • Gauss Algorithmic pomáhá Raiffeisen Bank International s datovou integrací

  17. října 2017 | Brněnská společnost Gauss Algorithmic se stala součástí prestižního fintech akcelerátoru Elevator Lab Raiffeisen Bank International AG (RBI). Následující čtyři měsíce bude s využitím pokročilé datové analytiky pracovat na interních projektech RBI. Gauss Algorithmic bude vyvíjet řešení potenciálně využitelná pro 16,5 milionů zákazníků ve 14 zemích, ve kterých RBI působí. Podobná iniciativa v bankovním sektoru této velikosti probíhá pouze v Londýně (Barclays).

Anglicky