Gauss Algorithmic zvítězil ve 3. ročníku soutěže Innovation to Company ve Vídni

Naše společnost Gauss Algorithmic se zúčastnila 3. ročníku prestižní soutěže pro startupy Innovation to Company, pořádané Vídeňskou hospodářskou komorou ve spolupráci s Venionaire Capital. Do letošního ročníku soutěže se na straně partnerů zapojilo 6 významných firem podnikajících v různých oblastech.

1. září 2017

Rubrika: Novinky

Každá z partnerských společností nabídla jednu výzvu – jednu soutěž o nejlepší a nejinovativnější řešení v dané oblasti. Tentokrát se jako partnerské firmy zapojili ÖBB, Casinos Austria & Österreichische Lotterien Group, Deloitte Austria, Schlumberger, Weekend Verlag a Raiffeisen Bank International.

RBI, jako největší bankovní skupina v Rakousku se 14 pobočkami ve střední a východní Evropě, hledá partnera pro řešení a správu aktiv s využitím analýzy velkých dat a strojového učení. Inovativní řešení bude zahrnovat B2C a B2B úroveň, stejně jako interní data.

Jejich výzvu v kategorii Fintech: Asset Management with focus on Big Data Analytics or Machine Learning jsme v květnu 2017 nadšeně přijali. Během letních měsíců probíhalo odborné posuzování přihlášek a po postupu do užšího výběru jsme se ocitli ve finále, tváří v tvář komisi složené z profesionálů z oblasti fintechu a technologických startupů. Kvalita ostatních prezentovaných projektů z celé Evropy byla velmi vysoká, všem zúčastněným musíme vyjádřit hluboký respekt. O to více nás těší, že jsme v této konkurenci obstáli a zvítězili.

Děkujeme organizátorům i partnerům akce za možnost účasti, a především pak za možnost navázání spolupráce s významnou společností, kterou Raiffeisen Bank International bezesporu je.

[Oficiální tisková zpráva]

 

 

Sdílejte s přáteli
Anglicky