Díky cognito.cz již nejsme incognito

Digitální agentura cognito.cz, která navrhla naše logo a korporátní identitu, pro nás připravila novou webovou prezentaci. Na otázky co, a pro koho děláme tak již konečně můžeme odpovídat odkazem na web.

1. listopadu 2014

Autor: Jaroslav Pilný, PR manager Rubrika: Novinky

„Po roce stráveném v utajení jsme už web potřebovali. Při představování našich služeb novým klientům už nám informačně hodnotný web chyběl.“. Řekl ke spuštění nového webu finanční ředitel společnosti Tomáš Raška a dodal. „Pohybuji se mezi investory a top manažery, kteří mají o technologiích a možnostech umělé inteligence a strojového učení jen obecnou představu. Jsem rád, že kolegové na web umístili texty, které jsou pochopitelné i laikům, a při tom přesně popisují naše služby.“.

Webovou prezentaci vyvinula přední česká digitální agentura cognito.cz, která se v poslední době specializuje především na práci pro zahraniční klienty. „Navrhovat web pro Gauss Algo pro mě byla zábava. Klient se nadchnul pro moji koncepci využívající vektorovou grafiku a ikony, takže jsme si skvěle rozuměli.“. Řekl o novém webu Michal Šoller, senior webdesigner z cognito.cz.

Věříme, že se vám bude nový web líbit, a že budete pravidelně sledovat náš blog.

Sdílejte s přáteli
Anglicky